HALL OF FAME

6 + 3 =

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE

* Twoje dane będziemy przechowywać w ściśle tajnym katalogu, do którego ma dostęp tylko Pani Basia. Ona wie, co to RODO i nie boi się go użyć. Będziemy też Twoje dane przetwarzać, a jak? Najpierw złożymy przysięgę (na Rafała i Sławka!), że będziemy ich strzec, jak własnych i że gwarantujemy ich bezpieczeństwo naszym honorem i dobrym imieniem. Dajemy słowo, że nie przekażemy ich nikomu, nawet gdyby bardzo prosił. Kiedy odbierzemy wiadomość z Twoją zgodą, zapiszemy ją, Twoje dane (Imię i Nazwisko/pseudo oraz adres mailowy) przeniesiemy do ww katalogu, a imię i nazwisko lub pseudo umieścimy na naszej stronie w Hall of Fame. Pozostanie tam tak długo, jak bedziesz Patronem, lub na zawsze, zgodnie z regułami progów na Patronite. Od tej chwili… no cóż, będzie je widzieć każdy, Twoje dane będą upublicznione, ale właśnie tego chcesz prawda? Zastanów się dobrze jeszcze raz. I sprawdź, czy dobrze policzyłeś, a potem wyślij formularz.

Klikając w przycisk „Umiem liczyć i wysyłam zgodę” potwierdzasz swoje podstawowe umiejętności matematyczne (gratulacje) i jednocześnie potwierdzasz, że udzielasz zgody dobrowolnie i przyjmujesz do wiadomości informacje dotyczące sposobu ich przechowywania i przetwarzania.

**Zgodnie z progiem wsparcia na Patronite.

W każdej chwili możesz prosić o usunięcie lub zmianę danych. Dotyczy to zarówno strony, jak i katalogu Pani Basi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. W tym celu najlepiej napisz na druzynadarwina29@gmail.com.

Napisz też, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, albo pytania, a także jeśli chcesz nam powiedzieć coś miłego.