Kochani!

To dla Was to robimy! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z filmem i oglądało nas jakieś 14 osób, nie śniliśmy nawet, że któregoś dnia będziemy tutaj, w tym miejscu. W miejscu, gdzie nasz kanał na YouTubie subskrybuje niemal 700 tysięcy osób, na Instagramie obserwuje ponad 60 tysięcy, na Facebooku lubi nas ponad 100 tysięcy, a dodatkowo niemal 30 tysięcy jest z nami w grupach i ponad 1000 z Was wspiera nas na Patronite. Teraz z kolei właśnie wydaje nam się, że śnimy, bo naprawdę, aż trudno w to uwierzyć!

Tak jak nieogarniony jest tłum, który tworzycie, tak niewypowiedzialne jest nasze szczęście, że jesteście! Jako Darwiniści tworzycie niesamowitą społeczność, która napawa nas jednocześnie dumą i nieustannym zachwytem. Jesteście z nami, wspieracie dobrym słowem, dzielicie się humorem, mówicie nam o tym, co Was w naszej twórczości inspiruje i co Was w niej denerwuje. Nie jesteśmy w stanie zliczyć fanartów i prezentów, które od Was otrzymujemy, a tym bardziej nie umiemy policzyć wszystkich przemiłych interakcji z Wami – zrobionych zdjęć, przybitych piątek i zjedzonych ciastek.

To niesamowite uczucie, kiedy robisz coś, co kochasz i wiesz, że setkom na nawet, na Rafała! tysiącom! ludzi przynosisz tym radość! Dzięki Wam, naszym Fanom, wiernym widzom, życzliwym krytykom, wspaniałym Patronom i wesołym Darwinistom możemy być właśnie tutaj i cieszyć się tym, co robimy jeszcze bardziej.

Jeżeli nie znasz jeszcze naszej społeczności, zapraszamy Cię do niej serdecznie!. Gwarantujemy głową, że będziesz przyjęty z otwartymi ramionami, a my sami z przyjemnością Cię poznamy. Nie wiemy, jak to się dzieje, to pewnie jakaś magia, albo skomplikowany algorytm, ale Darwin naprawdę łączy. Wśród Darwinistów tworzą się trwałe przyjaźnie, paczki, bandy, sojusze a nawet miłości. Niezależne od wieku, płci i gatunku.

Patronite

Nasi Patroni otrzymują dostęp do specjalnej grupy dla Patronów na facebooku oraz unikalne, nigdzie nie publikowane materiały, a także wstęp na zamknięte spotkania z nami w różnych miastach Polski, oraz wiele wiele innych nagród. Wszystkie szczegóły na naszym profilu.

Nasi najbardziej zasłużeni Patroni tworzą…

Facebook

Zapraszamy także do oglądania i śledzenia: