24.02.2019R.

Dziś mija miesiąc, odkąd włamaliśmy się na boskiego mes… to znaczy udostępniliśmy pewną nie całkiem tajną rozmowę przy okazji zmian na naszym profilu na Patronite. Ogłosiliśmy, jakie produkcje chcemy stworzyć w najbliższym czasie i poprosiliśmy o pomoc w ich realizacji. Pojawiły się też nowe progi i nagrody, którymi odwdzięczymy się za Wasze wsparcie. Odzew był niesamowity!

Pierwszy cel – 22 tysiące złotych – udało się osiągnąć już po trzech godzinach, a w ciągu 24 godzin osiągnięty został cel drugi, 29 tysięcy złotych miesięcznie. Z końcem lutego wspierało nas już ponad 1500 osób! Tym samym przyszłość naszych, i mamy nadzieję, że również Waszych ulubionych bohaterów zaczęła rysować się w różowych barwach. Dziś wspiera nas ponad 1600 Patronów na kwotę powyżej 38 tysięcy złotych, co oznacza, że mamy środki na sprzęt, lokacje i opłacenie utalentowanych ludzi, aby nasze produkcje były na najwyższym poziomie, jaki możemy Wam zapewnić.

Namówiliśmy Rafała na – ponowne – wydłużenie doby i od tego czasu wydobyliśmy na światło dzienne tragiczną pomyłkę przyjaciół Juliusza Cezara, a także skonfrontowaliśmy Adasia Niezgódkę z rzeczywistością (tylko czy on się skonfrontował?). Przygotowujemy kolejne premiery. Paweł Katakarski nie ustaje w swoim śledztwie, inne, kosmiczne śledztwo zlecił wściekły Lord QLOQLOQLO, a i uchwycony ostatnio na niezwykle realistycznym obrazku smok nie ma zadowolonej miny… Przed nami również ostatnie dwa Wielkie Konflikty, a Rafał, Sławek i pani Basia nie mogą się doczekać na powrót na Wasze ekrany.

Widzicie, ile zostało do zrobienia. I ile już się udało dzięki Wam! Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nas wesprzeć, jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę. Wracamy do pracy, by dalej dla Was tworzyć. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych Patronów, zapraszamy na patronite.pl/darwin.

Dokończ z nami Wielkie Konflikty!